LinguaLine Logo

509 081 624

Pon. - Piątek 8:00 - 19:00

Naucz się Hiszpańskiego #ONLINE!

Kursy dostępne dla wielu grup wiekowych!

Dopasujemy się do Twoich potrzeb!

W Lingualine masz dostępnych kilka grup, w zależności od stopnia zaawansowania. Lekcje możemy prowadzić indywidualnie, lub w kilku grupach. To Ty decdujesz! 

Jak wyglądają zajęcia?

Nasze zajęcia online są dynamiczne i interaktywne, dostosowane do możliwości i Twoich potrzeb. Oto kilka charakterystycznych elementów naszych lekcji:

Rozwój

Stawiamy na stabilny rozwój, poprzez praktykę! Rozmawiamy z Tobą, komunikujemy się, tak, żeby język angielski wszedł Ci w "skórę". Już nie będziesz mieć problemu wskazać drogę, gdy ktoś Cię o nią zapyta na ulicy.

Interaktywność

Zajęcia online mogą wydawać się nudne... Nie z nami! Stawiamy na interaktywność! Cały czas jest coś do zrobienia, tak, żeby Twój mózg dobrze się koncentrował i szybko przyswajał wiedzę.

Nie tylko nauczyciele

Nie jesteśmy typowymi nauczycielami. Nasz praca, to nasza pasja. Kochamy oglądać efekty naszych kurstantow. Więc jak za 3 miesiące będziemy wspólnie rozmawiać po angielsku bez trudności, to będzie największa nagroda!

Co o nas mówią?

Lingua Line to grupa zapaleńców i pasjonatów językowych, którzy przełamują dotychczasowe stereotypy dotyczące nauki języków obcych.

Lingwiści z pasją i otwartością, którzy w przyjaznej atmosferze rozwiązują najbardziej skrępowane języki.

14-cie lat doświadczenia w nauczaniu pomogło nam wypracować własną, nowatorską metodykę, którą doceniają zarówno kursanci biznesowi, jak i dzieci oraz młodzież z uwagi na jej szczególną specyfikę dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Kamila Czarnecka

Kraków

5/5

Jestem mamą i chcę podzielić się swoim zachwytem po tym, jak mój syn ukończył kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego w Lingua Line. To niesamowite, jak w krótkim czasie zdołał osiągnąć taki wynik – 97% na egzaminie!

Bartek Libicki

Kielce

5/5

Bardzo polecam Lingua Line każdemu uczniowi, kto chce osiągnąć sukces na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego. To miejsce, które naprawdę działa i pomaga osiągnąć wspaniałe wyniki!

Kasia Bartosik

Wrocław

5/5

Na początku miałam obawy, gdy zobaczyłam wynik próbnego egzaminu na poziomie 54%. Jednak praca z wybitnymi lektorami i dedykowany program kursu w Lingua Line okazały się kluczem do sukcesu. Lektorzy pomogli mu zidentyfikować obszary wymagające poprawy i skupić się na nich podczas nauki.

Dlaczego warto?

W naszym „Językowym Challenge” nie tylko opanujesz język, ale też zdobędziesz nowych przyjaciół i otworzysz drzwi do świata! Zgarnij deskorolkę językową i ruszaj z nami w niezwykłą podróż! 🚀🌏 Let’s go, Language Explorers! 🌟

Wybierz swój kurs

Im w większej grupie jesteś, tym korzystniejsza dla Ciebie cena!
Pamiętaj jednak, że im mniej osób, tym szybciej się nauczysz!

Nasz cennik

Im w większej grupie jesteś, tym korzystniejsza dla Ciebie cena!
Pamiętaj jednak, że im mniej osób, tym szybciej się nauczysz!

Polski Lektor
Native Speaker
Zajęcia indywidualne
Zajęcia 2 osoby
60 zł
70 zł
Grupa 3-4 osoby
45 zł
55 zł
Grupa 5-7 osób
35 zł
45 zł

Nie wiesz jaki poziom języku wybrać?

Pasjonaci języków obcych. Pasjonaci nauki i rozwoju.

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
603 566 248