Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00

Tłumaczenia prawnicze

Język prawniczy różni się znacznie od języka literackiego, a jeden przecinek lub jedno słowo mogą zmienić interpretację i wprowadzić wiele wątpliwości w kwestii wdrażania danego przepisu. Tłumacz musi więc wykazać się szczególną starannością i dokładnością, a także wiedzą merytoryczną w zakresie nomenklatury czy dziedziny, której dotyczy tekst, oraz jej specyfiki w danym kraju. W Lingua Line pracują tłumacze wyspecjalizowani w tego rodzaju języku, dopasowywani do każdego zlecenia pod kątem specjalizacji i tematyki tekstu. W naszej działalności możemy pochwalić się współpracą z Kancelarią Premiera czy innymi instytucjami rządowymi.

Lingualine - Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczymy:

Świadczymy usługi ustnego tłumaczenia w trakcie:

Jak tłumaczymy teksty prawnicze?

Dzięki własnemu, unikalnemu systemowi pracy i obsługi tłumaczeniowej stworzyliśmy zespół tłumaczy (także przysięgłych) wyspecjalizowanych w języku prawniczym, doskonale poruszających się po zagadnieniach dotyczących konkretnych dziedzin i gałęzi prawa – od prawa pracy przez prawo własności intelektualnej aż po prawo gospodarcze. A wszystko po to, by zapewnić jak najwyższy poziom przekładu – nie tylko językowy, lecz także merytoryczny.

Każdy przetłumaczony dokument poddajemy dokładnej weryfikacji i korekcie, a na koniec jest on także formatowany według wytycznych Klienta. W razie konieczności na życzenie Klienta tekst może zostać zweryfikowany przez native speakera z wykształceniem prawniczym, który najlepiej zna specyfikę języka prawnego w swoim kraju.

Proces tłumaczenia

1

Analiza tekstu

2

Dobór tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie

3

Przekazanie tekstu do tłumaczenia

4

Weryfikacja, korekta i formatowanie tłumaczenia

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantowana jakość

Przez lata wypracowaliśmy system obsługi Klienta, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług i daje Klientom pewność, że tekst jest w rękach najlepszych specjalistów z wiedzą językową i merytoryczną.

Zawsze na czas

Dla nas termin jest święty, dlatego mogą być Państwo spokojni, że otrzymają tłumaczenie na czas,
a jednocześnie pewni wysokiego poziomu merytorycznego
i językowego przekładu.

Elastyczne
formy płatności

Doceniamy Państwa zaufanie oraz lojalność, dlatego naszym stałym Klientom oferujemy możliwość rozłożenia płatności lub płatność po wykonaniu przez nas usługi.