Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00

Lingualine - kursy językowe dla firm

Kursy językowe
dla firm

Kursy językowe w Lingua Line to możliwość nauki aż 20 języków świata,
w tym języka polskiego dla obcokrajowców. Elastyczność w wyborze programu i lektora/native speakera sprawia, że każda firma może dopasować kurs do potrzeb i oczekiwań kadry.

Dlaczego warto inwestować
w kursy językowe dla pracowników?

Kursy językowe dla firm to najbardziej wymierny bonus dla pracowników. Inwestycja w naukę języków obcych gwarantuje korzyść zarówno dla firmy, jak i dla pracownika.

Firma inwestująca w szkolenia zyskuje renomę instytucji dbającej o rozwój pracowników. Przyciąga nowych specjalistów oraz inwestorów.

Rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji sprawiają, że firma zyskuje ambitnego i wszechstronnego pracownika.

Wzrost kompetencji osiągany podczas kursów językowych dla firm motywuje pracownika do wytężonej pracy. Zmotywowany zespół to wydajny zespół
i realny wzrost dla firmy.

Wspólna nauka języka obcego i zdrowa rywalizacja motywuje do robienia większych postępów. Systematyczne konwersacje pomagają przełamywać bariery językowe.

Kursy językowe zachęcają do zdrowej rywalizacji i integrują pracowników, co przekłada się często na usprawnienie współpracy.

Nasi Klienci

Jakie kursy oferujemy?

Kurs języka ogólnego

Czyli naukę płynnego i swobodnego komunikowania się w języku obcym. To rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i dla osób po długiej przerwie od języka. Kurs skupia się na nauce słownictwa i zwrotów używanych na co dzień, a także na wymowie, by jak najefektywniej przygotować kursantów do swobodnego używania języka w pracy i życiu prywatnym.

Kurs języka biznesowego

Czyli kurs pomagający wykorzystać umiejętności językowe w codziennej pracy. Jego program skupia się na słownictwie i zwrotach używanych podczas kontaktów z klientami i firmami zagranicznymi.

Kursy językowe dla menedżerów

Czyli kursy doszkalające, który uczą płynnego mówienia i pomagają rozwijać kompetencje językowe konieczne do poprawnego komunikowania się. Program i częstotliwość zajęć dopasowane są do specyfiki pracy, która wiąże się z delegacjami i spotkaniami, tak by mimo wypełnionego po brzegi grafiku menedżerowie mogli szlifować swój język. To indywidualne podejście czyni nasze kursy językowe dla firm efektywnymi w procesie podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Kursy online

czyli kursy dla osób ceniących sobie naukę w domowym zaciszu lub ulubionej kawiarni. To także idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy. Potrzebny jest tylko komputer lub telefon z kamerą oraz dostęp do Internetu – w zamian trzymają Państwo 100% uwagi lektora i indywidualnie dopasowany program, co w krótkim czasie zacznie procentować!

Blended leaning

Wierzymy, że w pełni kompleksowa i całkowicie dopasowana do potrzeb Klienta oferta stanowi źródło sukcesu. Jako jedna z niewielu firm w Polsce prowadzimy kursy łączące metodę tradycyjną (z udziałem lektora, w siedzibie Klienta) z nauczaniem prze platformę e-learningową. Dlatego kursy językowe dla firm prowadzone przez Lingua Line są atrakcyjną formą nauki dla pracowników.

Kursy języka obcego specjalistycznego

Jako jedni z niewielu w ramach kursów językowych dla firm szkolimy w j. obcym w zakresie języka specjalistycznego min j. medycznego, technicznego, IT i wielu innych dziedzin. Przygotowujemy materiał szkoleniowy ze wskazanego nam zakresu, jeśli jest taka potrzeba lub sami opracowujemy program kursu uwzględniający podniesienie kompetencji językowych danej specjalizacji.