Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00

Lingualine - Bliskowschodnie

Języki bliskowschodnie

Bliski Wschód to bardzo ważny pod względem handlowym i kulturowym obszar, dlatego doceniamy wagę języków regionu i oferujemy m.in. tłumaczenia na język arabski, tłumaczenia na język hebrajski czy tłumaczenia na język turecki.

Profesjonalne tłumaczenia na
i z języków bliskowschodnich

Kontakty biznesowe, dyplomatyczne czy naukowe z krajami Bliskiego Wschodu stają się coraz powszechniejsze i cenniejsze, dlatego Lingua Line wspiera przedsiębiorców i ośrodki naukowe w rozwoju relacji i wymianie doświadczeń z firmami i placówkami działającymi
w takich krajach jak Izrael, Turcja, Iran, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Maroko, Irak czy Katar. Pomożemy Państwu dotrzeć do arabskojęzycznych i tureckojęzycznych partnerów, a także do firm i ośrodków, w których obowiązuje język hebrajski czy perski. Nasi wyspecjalizowani tłumacze języków bliskowschodnich – między innymi tłumacz języka arabskiego – to osoby nie tylko perfekcyjnie znające język obowiązujący w krajach regionu (z uwzględnieniem regionalnych różnic w dialekcie, żargonu środowiskowego i słownictwa specjalistycznego obowiązującego w danej branży), lecz także świadome realiów kulturowych w poszczególnych państwach oraz wyspecjalizowani w konkretnych branżach i dziedzinach wiedzy. Wszystko po to, by zapewnić Państwu przekład na najwyższym poziomie merytorycznym i językowym oraz wesprzeć Państwa w budowaniu profesjonalnych relacji biznesowych z partnerami ze świata arabskojęzycznego, Izraela, Turcji czy Iranu.

Jakiego rodzaju tłumaczenia oferujemy?

Oferujemy profesjonalne i precyzyjne przekłady pisemne – zwykłe i uwierzytelnione – dokumentacji, korespondencji, materiałów reklamowych czy publikacji naukowych oraz tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne realizowane podczas negocjacji biznesowych, spotkań służbowych lub konferencji naukowych, wykonywane przez doświadczonych tłumaczy języka arabskiego, tłumaczy języka tureckiego i tłumaczy innych języków regionu.