Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00

Lingualine - Tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe zlecamy osobom, które o pieniądzach wiedzą wszystko – specjalistom w zakresie ekonomii i finansów. Nasi tłumacze mają dużą wiedzę i doświadczenie w przekładzie tego rodzaju tekstów, dlatego doskonale znają ich specyfikę i rozumieją ich charakterystyczny język.

Jakie teksty finansowe tłumaczymy?

Wykonujemy także tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne podczas konferencji naukowych, sympozjów czy spotkań biznesowych.

Jak tłumaczymy teksty finansowe?

Przez lata pracy stworzyliśmy unikalny system obsługi Klienta, by zapewnić Państwu wykonanie jak najwyższej jakości tłumaczenia. Pracują z nami wykwalifikowani i wykształceni tłumacze (także tłumacze przysięgli), którzy specjalizują się w tekstach finansowych i mają wiedzę na temat poszczególnych sektorów tej branży. Pracujemy w zespołach dwuosobowych – dlatego tłumacze otrzymują stałe wsparcie ze strony koordynatora. Każdy tekst przechodzi także dokładną kontrolę składającą się z weryfikacji i korekty, a także jest formatowany zgodnie z wytycznymi Klienta. Na życzenie Klienta tekst może zostać zweryfikowany przez native speakera, który doszlifuje tekst tak, by był jak najbardziej naturalny i płynny.

Proces tłumaczenia

1

Analiza tekstu

2

Dobór tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie

3

Przekazanie tekstu do tłumaczenia

4

Weryfikacja, korekta i formatowanie tłumaczenia

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantowana jakość

Przez lata wypracowaliśmy system obsługi Klienta, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług i daje Klientom pewność, że tekst jest w rękach najlepszych specjalistów z wiedzą językową i merytoryczną.

Zawsze na czas

Dla nas termin jest święty, dlatego mogą być Państwo spokojni, że otrzymają tłumaczenie na czas,
a jednocześnie pewni wysokiego poziomu merytorycznego
i językowego przekładu.

Elastyczne
formy płatności

Doceniamy Państwa zaufanie oraz lojalność, dlatego naszym stałym Klientom oferujemy możliwość rozłożenia płatności lub płatność po wykonaniu przez nas usługi.