Zadzwoń: 509 082 524

LinguaLine Logo

509 081 624

Pon. - Piątek 8:00 - 19:00

Poznajmy się!

Odsłaniamy nieco informacji o nas 🙂

Lingua Line to grupa zapaleńców i pasjonatów językowych, którzy przełamują dotychczasowe stereotypy dotyczące nauki języków obcych.

Lingwiści z pasją i otwartością, którzy w przyjaznej atmosferze rozwiązują najbardziej skrępowane języki.

14-cie lat doświadczenia w nauczaniu pomogło nam wypracować własną, nowatorską metodykę, którą doceniają zarówno kursanci biznesowi, jak i dzieci oraz młodzież z uwagi na jej szczególną specyfikę dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Oprócz kursów językowych  świadczymy usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych. Wyspecjalizowaliśmy się głównie w tłumaczeniach medycznych i farmaceutycznych, ale w naszym gronie mamy również specjalistów w zakresie przekładów tekstów z zakresu inżynierii, IT, prawa i marketingu.

Aneta Ulatowska

Założycielka LinguaLine. Zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

Anna Osiewała

Za kursy online odpowiada współzałożycielka strefy zajęć językowych Ania!

Dlaczego warto wybrać nasze kursy?

Dowiedz się, czemu warto wybrać właśnie nas!

1. Bezpieczeństwo i Komfort

Nie musisz opuszczać swojego domu, aby rozpocząć swoją językową przygodę. Uczysz się w komfortowych warunkach, unikając niepotrzebnego ryzyka.

2. Elastyczny Grafik

Dzięki naszym kursom online możesz dostosować swój plan nauki do swojego indywidualnego grafiku. Uczyć się możesz o dowolnej porze, kiedy tylko masz na to ochotę.

3. Dostępność 20 Języków

Oferujemy szeroki wybór języków obcych, w tym popularne takie jak angielski, hiszpański, francuski, niemiecki oraz mniej znane, ale równie fascynujące.

4. Doświadczeni Nauczyciele

Nasi wykwalifikowani lektorzy z dużym doświadczeniem zapewniają skuteczną naukę oraz prowadzą lekcje z pasją i zaangażowaniem.

5. Interaktywne Zajęcia

Zajęcia online są pełne interakcji, gier, ćwiczeń praktycznych, które sprawiają, że nauka języka staje się ciekawa i angażująca.

6. Indywidualne Podejście

Dokładamy starań, aby dopasować poziom nauczania do Twoich umiejętności, co gwarantuje efektywną naukę.

Co o nas mówią?

Zobacz opinie, którymi dzielą się nasi kursanci!

Kamila Czarnecka

Kraków

5/5

Jestem mamą i chcę podzielić się swoim zachwytem po tym, jak mój syn ukończył kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego w Lingua Line. To niesamowite, jak w krótkim czasie zdołał osiągnąć taki wynik – 97% na egzaminie!

Bartek Libicki

Kielce

5/5

Bardzo polecam Lingua Line każdemu uczniowi, kto chce osiągnąć sukces na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego. To miejsce, które naprawdę działa i pomaga osiągnąć wspaniałe wyniki!

Kasia Bartosik

Wrocław

5/5

Na początku miałam obawy, gdy zobaczyłam wynik próbnego egzaminu na poziomie 54%. Jednak praca z wybitnymi lektorami i dedykowany program kursu w Lingua Line okazały się kluczem do sukcesu. Lektorzy pomogli mu zidentyfikować obszary wymagające poprawy i skupić się na nich podczas nauki.

Zapisz się na lekcje pokazową!

Bezpłatna lekcja czeka na Ciebie! Sprawdź i przekonaj się, czy nasze metody nauczania są właśnie dla Ciebie.

Wierzymy, że tak właśnie jest! Pozwól nam to udowodnić. 

Pasjonaci języków obcych. Pasjonaci nauki i rozwoju.

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
603 566 248