LinguaLine Logo

509 081 624

Pon. - Piątek 8:00 - 19:00

Kurs “Językowy Challenge” dla nastolatków

Zapraszamy na kurs językowy  “Językowa Rewolucja: Odkryj moc komunikacji!”

“Językowa Rewolucja” to dynamiczny i innowacyjny kurs językowy stworzony specjalnie dla młodzieży w wieku od 15 do 19 lat. Naszym głównym celem jest rozwijanie umiejętności językowych uczestników oraz zachęcanie ich do świadomego i efektywnego komunikowania się w języku obcym.

Aktywne podejście

Nasze zajęcia to nie tylko tradycyjne lekcje, ale również zaangażowana i aktywna nauka. Wykorzystujemy różnorodne techniki, takie jak debaty, symulacje, projekty grupowe i rozmowy, aby uczestnicy czuli, że język jest narzędziem do wyrażania swoich myśli i pomysłów.

Interaktywne materiały

Nasze materiały dydaktyczne są nowoczesne, atrakcyjne i dostosowane do potrzeb młodzieży. Wykorzystujemy multimedia, filmy, podcasty i gry edukacyjne, aby uczynić naukę bardziej interesującą i przystępn

Perspektywy

Nasz kurs skupia się na zrozumieniu różnorodności kulturowej i interkulturowej komunikacji. Uczymy młodzież, jak zrozumieć różnice kulturowe, cenić wielojęzyczność i łączyć się z ludźmi z różnych zakątków świata.

Cele kursu:

  • Rozwój biegłości w posługiwaniu się językiem obcym.
  • Poprawa umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania.
  • Kształtowanie pewności siebie w komunikacji.
  • Nabywanie umiejętności negocjacji i rozwiązywania problemów w języku obcym.
  • Odkrywanie innych kultur i języków, a także zrozumienie znaczenia wielokulturowości.

Co o nas mówią?

Zobacz opinie, którymi dzielą się nasi kursanci!

Kinga Juszczyk

Katowice

5/5

Kurs mali językoznawcy to strzał w 10! Mój syn w końcu ogarnął język angielski i lepiej radzi sobie na zajęciach, problem z barierą językową rozwiązany! Szczególne podziękowania dla Pani Ani, której podejście do nauki jest niesamowite! 

Wojtek Pona

Warszawa

5/5

Polecam!  Podejście nauczycieli niesamowite, wyniki widoczne po kilku zajęciach! Lekcje prowadzone w przyjemnej atmosferze, ze skupieniem na dziecku. Grupa kilkuosobowa to idealne wybór, bo dzieciaki gadają ze sobą wzajemnie. 

Monika Nowaczek

Bydgoszcz

5/5

Moja córka miała problemy z nauką języka, ma umysł ścisły, więc matematyka to był jej konik, a angielski? Czy Niemiecki? Tragedia!  Po kilku tygodniach nauki z LinguaLine w końcu nauczyła się dobrze angielskiego. Dziękuję!

Zapraszamy wszystkich młodych entuzjastów języków, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne i odkryć nowe horyzonty. Dołącz do nas na “Językowej Rewolucji” i stań się pewnym siebie i biegłym mówcą języka obcego!

Pasjonaci języków obcych. Pasjonaci nauki i rozwoju.

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
603 566 248