509 081 624

Pon. - Piątek 8:00 - 19:00

Kursy językowe online!

Uczymy różne grupy wiekowe, aż w 44 językach!

Kursy z LinguaLine to wyjątkowa propozycja edukacyjna dla każdego entuzjasty nauki języków obcy!
Jeżeli cenisz sobie naukę, poprzez praktykę i szukasz kursu, który spełni Twoje oczekiwania, to jesteś we właściwym miejscu. Uczymy w aż 44 językach, a najpopularniejsze z nich to:

Zapytaj o język, który Cię interesuje!

Dlaczego z nami?

Jest kilka argumentów, które za nami przemawiają!

Interaktywnie

Nasze zajęcia online stworzone są w sposób, który pobudza kreatywność i ciekawość, nawet u starszych!. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom i interaktywnym materiałom uczymy języka obcego w sposób atrakcyjny i dostosowany do wieku.

Kreatywnie

Grunt to zaangażowanie. Jeżeli zajęcia są kreatywne i angażujące, Twój mózg chętniej przyswaja nowe informacje, co skutecznie przekłada się na przyswajanie nowych słów i całych zwrotów języka, którego chcesz się nauczyć!

Rozwojowo

A to finalnie, daje Ci możliwości skalowalnego rozwoju Twoich umiejętności! Z nami jeszcze po zakończeniu lekcji, będziesz mieć ochotę rozmawiać w wybranym przez Ciebie języku, nawet ze znajomymi 😉

Jak wyglądają zajęcia?

Nasze zajęcia online są dynamiczne i interaktywne, dostosowane do możliwości i Twoich potrzeb, niezależnei od stopnia umiejętności czy wieku, w którym jesteś!

Interaktywnie

Wykorzystujemy różnorodne interaktywne ćwiczenia, które angażują i zachęcają mózg, do przyswajania informacji. To efektywny sposób nauki, który sprawia, że wyniki pojawiają się dużo szybciej!

W oparciu o sprawdzone metody

Wspieramy proces uczenia się poprzez zaangażowanie, komunikacje w praktyce, które umożliwia skuteczne przyswajanie nowych słów i pełnych zdań! 

Ćwiczenia Komunikacyjne

Poprzez komunikacje, regularne rozmawianie w języku obcym, nauczysz się z niego korzystać. Teraz gdy ktoś zapyta Cię o drogę na ulicy, nie będziesz mieć problemów z odpowiedzią. 

Co o nas mówią?

Zobacz opinie, którymi dzielą się nasi kursanci!

Kamila Czarnecka

Kraków

5/5

Jestem mamą i chcę podzielić się swoim zachwytem po tym, jak mój syn ukończył kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego w Lingua Line. To niesamowite, jak w krótkim czasie zdołał osiągnąć taki wynik – 97% na egzaminie!

Bartek Libicki

Kielce

5/5

Bardzo polecam Lingua Line każdemu uczniowi, kto chce osiągnąć sukces na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego. To miejsce, które naprawdę działa i pomaga osiągnąć wspaniałe wyniki!

Kasia Bartosik

Wrocław

5/5

Na początku miałam obawy, gdy zobaczyłam wynik próbnego egzaminu na poziomie 54%. Jednak praca z wybitnymi lektorami i dedykowany program kursu w Lingua Line okazały się kluczem do sukcesu. Lektorzy pomogli mu zidentyfikować obszary wymagające poprawy i skupić się na nich podczas nauki.

Pasjonaci języków obcych. Pasjonaci nauki i rozwoju.

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
603 566 248