Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumacz przysięgły ponosi szczególną odpowiedzialność za wykonywaną pracę, dlatego w tym zawodzie nie ma miejsca na kompromisy. W naszym gronie pracują profesjonalni, doświadczeni i najlepsi w swoim fachu tłumacze przysięgli, których pieczęcie i podpisy są gwarancją nie tylko posiadanych uprawnień, ale też jakości wykonywanej pracy oraz sumienności i skrupulatności podczas tłumaczenia dokumentów urzędowych, takich jak akty notarialne, akty urodzenia, ślubu czy zgonu, a także pełnomocnictwa czy umowy. Każde tłumaczenie opatrzone jest informacją o tekście źródłowym, które mówi o tym, czy przekład został wykonany z oryginału, odpisu czy kopii.

W tłumaczeniach przysięgłych – w odróżnieniu od tłumaczeń zwykłych – jako jednostkę rozliczeniową stosuje się stronę zawierającą 1125 znaków ze spacjami.

Lingualine - Tłumaczenia przysięgłe

Jak wykonujemy tłumaczenie przysięgłe?

Nasi specjaliści to solidnie przeszkoleni tłumacze oraz fachowcy w danej dziedzinie, czyli osoby, które mają wieloletnie doświadczenie, ogromną wiedzę i znają terminologię branżową. Dużą wagę przywiązujemy do kwestii merytorycznych, dlatego zlecenia przydzielamy pod kątem specjalizacji – nasz zespół tworzą lingwiści wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach wiedzy, co gwarantuje rzetelnie wykonany i wysokiej jakości przekład. Nad każdym tłumaczem czuwa dodatkowo koordynator sprawdzający jego pracę. Taka dwuetapowa kontrola pozwala na dopracowanie zlecenia do perfekcji. Aby wychwycić wszystkie niuanse i dokładnie oddać znaczenie słów i fachowych terminów, na Państwa życzenie oferujemy także usługę weryfikacji tekstu przez native speakera, który zadba o to, by przetłumaczona treść nie tylko była poprawna, lecz także by brzmiała naturalnie.

Proces tłumaczenia

1

Analiza tekstu

2

Dobór tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie

3

Przekazanie tekstu do tłumaczenia

4

Weryfikacja, korekta i formatowanie tłumaczenia

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantowana jakość

Przez lata wypracowaliśmy system obsługi Klienta, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług i daje Klientom pewność, że tekst jest w rękach najlepszych specjalistów z wiedzą językową i merytoryczną.

Zawsze na czas

Dla nas termin jest święty, dlatego mogą być Państwo spokojni, że otrzymają tłumaczenie na czas,
a jednocześnie pewni wysokiego poziomu merytorycznego
i językowego przekładu.

Elastyczne
formy płatności

Doceniamy Państwa zaufanie oraz lojalność, dlatego naszym stałym Klientom oferujemy możliwość rozłożenia płatności lub płatność po wykonaniu przez nas usługi.