Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne są jednymi z bardziej wymagających. Każda dziedzina wiedzy i każda branża ma swoją specyfikę, dlatego wykonanie profesjonalnego tłumaczenia specjalistycznego wymaga nie tylko dużych umiejętności językowych, lecz także szerokiej wiedzy na temat poruszanych zagadnień. By perfekcyjnie wykonać tłumaczenie specjalistyczne, tłumacz musi znać fachową terminologię oraz specyficzny żargon środowiskowy.

Lingualine - Tłumaczenia specjalistyczne

Profesjonalne tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne tekstów ze specjalizacji takich jak:

Ze względu na złożoność tematyki tłumaczeń specjalistycznych tłumaczy dobieramy indywidualnie do każdego projektu, tak by przekład był precyzyjny i rzetelnie wykonany. Oferujemy Państwu wysokiej klasy tłumaczenia treści z różnych dziedzin wiedzy. Z dużą odpowiedzialnością i świadomością tematu podejmujemy się wykonania przekładu m.in. tekstów medycznych, instrukcji technicznych czy opisów aparatury medycznej.

Jak tłumaczymy teksty specjalistyczne?

W naszym zespole pracują doskonale wykształceni i doświadczeni tłumacze (także tłumacze przysięgli), którzy mają pogłębioną wiedzę merytoryczną w swojej specjalizacji. Taki system pracy to gwarancja, że tłumaczone teksty będą perfekcyjne nie tylko językowo, lecz także merytorycznie. Tłumaczenia specjalistyczne wykonujemy w dwuosobowych zespołach – tłumacze otrzymują wsparcie koordynatora. Każdy tekst przechodzi również szczegółową, dwuetapową kontrolę polegającą na dokonaniu weryfikacji oraz korekty, a także jest formatowany według wytycznych Klienta.

Na specjalne życzenie tekst może zostać zweryfikowany przez native speakera, który dostrzeże każdy szczegół, niezauważalny dla kogoś, dla kogo język tłumaczenia nie jest językiem ojczystym. Dzięki temu język tekstu będzie płynny i naturalny.

Proces tłumaczenia

1

Analiza tekstu

2

Dobór tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie

3

Przekazanie tekstu do tłumaczenia

4

Weryfikacja, korekta i formatowanie tłumaczenia

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantowana jakość

Przez lata wypracowaliśmy system obsługi Klienta, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług i daje Klientom pewność, że tekst jest w rękach najlepszych specjalistów z wiedzą językową i merytoryczną.

Zawsze na czas

Dla nas termin jest święty, dlatego mogą być Państwo spokojni, że otrzymają tłumaczenie na czas,
a jednocześnie pewni wysokiego poziomu merytorycznego
i językowego przekładu.

Elastyczne
formy płatności

Doceniamy Państwa zaufanie oraz lojalność, dlatego naszym stałym Klientom oferujemy możliwość rozłożenia płatności lub płatność po wykonaniu przez nas usługi.