Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00

Tłumaczenia farmaceutyczne

Tłumaczenia farmaceutyczne to odpowiedzialność – ich treść ma znaczenie dla lekarza, koncernu farmaceutycznego, a także klienta, odbiorcy leku czy produktu. Precyzja przekazu odgrywa tu więc kluczową rolę, ponieważ gra toczy się o zdrowie, a nawet życie ludzi.

Ze względu na prawo unijne każdy lek czy sprzęt medyczny musi być opatrzony opisem i instrukcją w języku obowiązującym w kraju, w którym jest sprzedawany. Jest to forma zabezpieczenia interesów nie tylko farmaceutów czy lekarzy, ale przede wszystkim pacjentów. Tłumaczenia tego rodzaju tekstów zlecamy więc tylko wykwalifikowanym tłumaczom z dużym doświadczeniem. Tłumaczom, którzy przygotują przekład, spełniając wszystkie wymogi prawne oraz etyczne.

Lingualine - Tłumaczenia farmaceutyczne

Oferujemy tłumaczenia:

Jak tłumaczymy teksty farmaceutyczne?

Przede wszystkim stawiamy na doświadczenie tłumaczy i ich wiedzę w zakresie danej specjalizacji. Stosujemy także zasadę „ufaj, ale kontroluj” – dlatego wszystkie tłumaczenia poddawane są wnikliwej korekcie i weryfikacji, dzięki którym eliminowane są wszystkie nieścisłości czy wątpliwości interpretacyjne. Jeśli będzie taka potrzeba, tekst może zostać zweryfikowany przez native speakera, który dostrzeże każdy niuans, nieuchwytny dla kogoś, dla kogo język tłumaczenia nie jest językiem ojczystym.

Proces tłumaczenia

1

Analiza tekstu

2

Dobór tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie

3

Przekazanie tekstu do tłumaczenia

4

Weryfikacja, korekta i formatowanie tłumaczenia

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantowana jakość

Przez lata wypracowaliśmy system obsługi Klienta, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług i daje Klientom pewność, że tekst jest w rękach najlepszych specjalistów z wiedzą językową i merytoryczną.

Zawsze na czas

Dla nas termin jest święty, dlatego mogą być Państwo spokojni, że otrzymają tłumaczenie na czas,
a jednocześnie pewni wysokiego poziomu merytorycznego
i językowego przekładu.

Elastyczne
formy płatności

Doceniamy Państwa zaufanie oraz lojalność, dlatego naszym stałym Klientom oferujemy możliwość rozłożenia płatności lub płatność po wykonaniu przez nas usługi.