Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00

Lingualine - Korekta native speakera

Korekta native speakera

W Lingua Line nie tylko tłumaczymy teksty z języka polskiego na obcy (lub odwrotnie) oraz z języka obcego na inny język obcy. Oferujemy również korektę native speakera. Zajmujemy się także korektą językową treści już napisanych. Pracujemy w aż 44 językach świata! Korekta native speakera pozwala na uzyskanie tekstu wysokiej jakości. Korekty wykonywane są przez doświadczonych native speakerów wyspecjalizowanych w konkretnych branżach i gałęziach nauki. Mogą więc Państwo bez obaw powierzyć nam swój tekst który, poddany korekcie native speakera, stanie się prawdziwym diamentem. Wyłapiemy wszystkie nieścisłości oraz drobne błędy, nie zmieniając przy tym oryginalnego stylu autora i zachowując język odpowiedni dla rodzaju czy tematu danej branży.

Dzięki korekcie native speakera nadamy treści lekkości i naturalności – jest to możliwe tylko dzięki weryfikacji tekstu przez osobę, które posługuje się danym językiem jako rodzimym. Korekta native speakera pozwala wychwycić wszystkie niuanse – szczególnie w tak specyficznych rodzajach przekładów jak m.in. tłumaczenia tekstów marketingowych. Nie oznacza to oczywiście, że przekład wykonany przez tłumacza jest niewłaściwy czy błędny. Korekta native speakera uwzględnia szersze aspekty rozumienia tekstu jak elementy kulturowe czy specyficzne dla danego języka preferencje użycia jednych wyrażeń zamiast innych.

Teksty, które najczęściej podlegają korekcie native speakera:

Proces tłumaczenia

1

Analiza tekstu

2

Dobór tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie

3

Przekazanie tekstu do tłumaczenia

4

Weryfikacja, korekta i formatowanie tłumaczenia

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantowana jakość

Przez lata wypracowaliśmy system obsługi Klienta, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług i daje Klientom pewność, że tekst jest w rękach najlepszych specjalistów z wiedzą językową i merytoryczną.

Zawsze na czas

Dla nas termin jest święty, dlatego mogą być Państwo spokojni, że otrzymają tłumaczenie na czas,
a jednocześnie pewni wysokiego poziomu merytorycznego
i językowego przekładu.

Elastyczne
formy płatności

Doceniamy Państwa zaufanie oraz lojalność, dlatego naszym stałym Klientom oferujemy możliwość rozłożenia płatności lub płatność po wykonaniu przez nas usługi.