Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00

Kompleksowa obsługa firm i instytucji

Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo i staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. W ramach współpracy oferujemy Państwu pakiety działań, które usprawnią Państwa pracę i pomogą pracownikom rozwinąć skrzydła.

Lingualine - Kompleksowa obsługa firm i instytucji

Kompleksowa obsługa
firm i instytucji obejmuje m.in.:

tłumaczenia pisemne m.in. treści na stronę www, korespondencji firmowej, dokumentów związanych z nowymi produktami lub projektami czy treści marketingowych

tłumaczenia ustne m.in. w trakcie spotkań biznesowych, negocjacji, sympozjów czy wystąpień publicznych

obsługę social mediów, m.in. tłumaczenie treści publikowanych na firmowych kanałach i profilach w mediach społecznościowych

kursy językowe i szkolenia dla pracowników, m.in. kursy języka biznesowego czy kursy językowe dla kadry menedżerskie

dzięki profesjonalnemu i dokładnemu audytowi możemy efektywniej zarządzać procesem szkoleniowym, a tym samym określić cele, możliwości i oczekiwania, aby zaproponować Klientom najskuteczniejszy program i system nauki.

profesjonalne tłumaczenie zaprezentowane przez lektora (voice-over) lub w formie dubbingu? Dla nas to doskonałe zadanie! Pomożemy Państwu dotrzeć do zagranicznych odbiorców, nakładając na Państwa nagranie lub film głos profesjonalnych lektorów.

Proces tłumaczenia

1

Analiza tekstu

2

Dobór tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie

3

Przekazanie tekstu do tłumaczenia

4

Weryfikacja, korekta i formatowanie tłumaczenia

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantowana jakość

Przez lata wypracowaliśmy system obsługi Klienta, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług i daje Klientom pewność, że tekst jest w rękach najlepszych specjalistów z wiedzą językową i merytoryczną.

Zawsze na czas

Dla nas termin jest święty, dlatego mogą być Państwo spokojni, że otrzymają tłumaczenie na czas,
a jednocześnie pewni wysokiego poziomu merytorycznego
i językowego przekładu.

Elastyczne
formy płatności

Doceniamy Państwa zaufanie oraz lojalność, dlatego naszym stałym Klientom oferujemy możliwość rozłożenia płatności lub płatność po wykonaniu przez nas usługi.